Усі використовують кукі, й ми також. Але в інших речах, ми кращі за них. Чесно.
Кастомна 65%-ва клавіатура Zoom65 так популярна, що повертається в групбай вже третій раз. Цього разу у версії 2.5
Трохи про особливості
Спеціальна версія
Додатково до 15 стандартних кольорів — 4 спеціальних. Black, Orange, Lavender та E-White. Особлива ознака Special Edition — алюмінієвий боттом, та полірована фаска
NIghtlite knob
ЧОТИРНАДЦЯТЬ варіантів! Сріблясті, золоті, чорні, білі, жовті, червоні. З зайчиками, котячими лапками та ведмедиками. Можна крутити та натискати.
RGB Tri-Mode PCB
Бездротова PCB тепер з RGB підсвітленням, яке можна налаштовувати на кожної клавіші під свій смак та неперевершений стиль
Три режими PCB
RGB підсвічування з купою ефектів, можливість під'єднання через BT або 2.4Ghz радіо модуль. Обирай варіант, який більше тобі до вподоби. Ну і звісно Hotswap.
Розкладки
ISO? ANSI? 7U пробіл? Split пробіл? Stepped Caps? Все це не проблема для Zoom 75. Комбінуй як тобі треба, та збирай оптимальну розкладку.
Gasket Sleeves
Спеціальні "рукава" до плейту, не занадто жорсткі, не занадто м'які, які дозволяють флексіть (і тобі, і плейту) збалансовано. Саме як треба.
Gasket Mount
Zoom65 v2.5 сконструйований по принципу gasket mount, завдяки чому вона відчувається приємніше, трохи "грає" під пальцями.
GM клавіатури звучать рівномірніше і смачніше ніж звичайні
VIA
Бездротові моделі підтримують VIA. Кращий софт для налаштування твоєї кастомної клавіатури. Налаштовуй будь-яку кнопку та кноб, використовуй шорткати, або навіть записуй власні макроси
Вибір плейтів
Кожен матеріал звучить та відчувається по-своєму. Обирай улюблений, або експериментуй та попробуй щось нове з шести варіантів, а саме карбону, FR4, POM, полікарбонату, латуні або алюмінію
Ущільнювачі
Спеціально розроблений саме для цієї моделі комплект ущільнювачів з PORON мінімізує усі можливі призвуки. Клавіатура звучить ідеально без додаткового модінгу.
Вбудована батарея
Бездротові моделі мають вбудований акумулятор. Клавіатура буде працювати 6-8 тижнів на одній зарядці. А якщо вона розрядиться, просто під'єднай її до комп'ютера для зарядки.
Стаби WS V3.1
Нова версія стабів від Wuque Studios які дуже добре себе зарекомендували. Ще гладкіші, ще тихіші завдяки обплетенню в місцях контакту з хаузінгом.
Відео збірки Meletrix Zoom65
Орієнтовна дата прибуття на склад — початок 2024 року. Але враховуй, що це групбай, можуть бути затримки.
І пам'ятай головне, замовляючи за кордоном, ти робиш Україну менш привабливою для дизайнерів та їх групбаїв.
Essential Edition
Special Edition
Ніштяки