Усі використовують кукі, й ми також. Але в інших речах, ми кращі за них. Чесно.
Zoom75
Нарешті. 75%-ва кастомна преміум клавіатура за ціною звичайної.
ГБ закінчиться за:
Днів
Годин
Хвилин
Секунд

Бонуси за раннє замовлення та кількість


1. Усі замовлення до 14.04 отримають в подарунок килимок Little Bear Deskmat (колір може відрізнятися, зображення має інформаційний характер)

2. Якщо загальносвітова кількість замовлень досягне 4000 одиниць, до замовлення буде додано USB Receiver Keycap.

3. Якщо загальносвітова кількість замовлень досягне 6000 одиниць, до замовлення буде додано 1U WS Keycap Puller.

4. Якщо загальносвітова кількість замовлень досягне 10000 одиниць, до замовлення буде додано титановий Switch Puller

Якщо ти колись бачив у мріях 75%-ву клавіатуру, то скоріш за все це була Meletrix Zoom75. Кастомна преміум клавіатура з просто шаленим вибором варіантів. Підрахуванням кількості можливих комбінацій можна перевіряти випускників математичних ВУЗів.

Трохи про особливості
Модульний куточок
Не подобається крутилка? Встанови дві кнопки. Забагато кнопок? Встанови LCD екран. Прагнеш естетики? Для тебе є бейдж. Одна клавіатура чотири різних досвіда.
Спеціальна версія
Додатково до 15 стандартних кольорів — 4 спеціальних. Black, Orange, Lavender та E-White. Особлива ознака Special Edition — вигравіюване лого Zoom Series.
Крутилочки
ЧОТИРНАДЦЯТЬ варіантів! Сріблясті, золоті, чорні, білі, жовті, червоні. З зайчиками, котячими лапками та ведмедиками. Можна крутити та натискати.
Бейджи
Одинадцять різних бейджів, щоб підкреслити твій вишуканий смак. Анодовані, з PVD покриттям або шовкографією. Краще брати відразу два три.
Три режими PCB
RGB підсвічування з купою ефектів, можливість під'єднання через BT або 2.4Ghz радіо модуль. Обирай варіант, який більше тобі до вподоби. Ну і звісно Hotswap.
Розкладки
ISO? ANSI? 7U пробіл? Split пробіл? Stepped Caps? Все це не проблема для Zoom 75. Комбінуй як тобі треба, та збирай оптимальну розкладку.
Gasket Mount
Zoom75 сконструйований по принципу gasket mount, завдяки чому вона відчувається приємніше, трохи "грає" під пальцями.
GM клавіатури звучать рівномірніше і смачніше ніж звичайні
VIA
Бездротові моделі підтримують VIA. Кращий софт для налаштування твоєї кастомної клавіатури. Налаштовуй будь-яку кнопку та кноб, використовуй шорткати, або навіть записуй власні макроси
Вибір плейтів
Кожен матеріал звучить та відчувається по-своєму. Обирай улюблений, або експериментуй та попробуй щось нове з шести варіантів, а саме карбону, FR4, POM, полікарбонату, латуні або алюмінію
Ущільнювачі
Спеціально розроблений саме для цієї моделі комплект ущільнювачів з PORON мінімізує усі можливі призвуки. Клавіатура звучить ідеально без додаткового модінгу.
Вбудована батарея
Бездротові моделі мають вбудований акумулятор. Клавіатура буде працювати 6-8 тижнів на одній зарядці. А якщо вона розрядиться, просто під'єднай її до комп'ютера для зарядки.
Стаби WS V3
Нова версія стабів від Wuque Studios які дуже добре себе зарекомендували. Ще гладкіші, ще тихіші завдяки обплетенню в місцях контакту з хаузінгом.
Відео збірки й тайпингу Meletrix Zoom75
Орієнтовна дата відправлення клавіатур до вендорів це Липень 2023. Але враховуй, що це групбай, можуть бути затримки.
І пам'ятай головне, замовляючи за кордоном, ти робиш Україну менш привабливою для дизайнерів та їх групбаїв.
До замовлення доступні 3 варіанти клавіатури
Essential Wired
7200 грн. Дротова версія. Не підтримує LCD модуль. Тільки чорний та білий кольори з відповідними крутилками та обтяжувачами
Essential
Від 8000 грн. 15 кольорів. Бездротова версія, підтримує BT та 2.4Ghz. RGB підсвічування. Можливість обрати кноб та обтяжувач.
Special
Від 9200 грн. 4 кольори. Анодований корпус (покриття електрофорезом для версії E-White). Бездротова версія, підтримує BT та 2.4Ghz. RGB підсвічування. Можливість обрати кноб та обтяжувач. Акцентована фаска корпусу. Вигравіруваний логотип
Essential Edition
Special Edition
Essential Wired Edition
Ніштяки
Пасуючі капи